Vánek

Tento tarif je určen těm, kteří chtějí ušetřit a přitom touží po internetovém připojení.

Rychlost stahování u tohoto tarifu je plně dostačující na klasickou kancelářskou práci od „surfování“ po e-mailovou komunikaci. Přípojka je zakončena UTP kabelem, takže zařízení připojené k internetu musí disponovat síťovou kartou. V případě, že byste měli zájem ještě o naši TV zvažte možnost některého z rychlejších tarifů.

10 Mb/s Download 5 Mb/s Upload

Detailní podmínky naleznete zde.

+ Možnost internetové TV / IPTV – kompletní nabídka

 • SMLOUVA
  Smlouva je uzavírána na dobu neurčitou bez minimální doby trvání.

 • NULOVÉ POŘIZOVACÍ NÁKLADY
  Platíte pouze měsíční paušál a všechny pořizovací náklady jsou zdarma. Žádné další jednorázové poplatky nejsou účtovány a žádné další investice nejsou třeba (přítomnost pevné telefonní linky není vyžadována).
 • PEVNÁ CENA A AUTOMATICKÉ NAVÝŠENÍ RYCHLOSTI
  Cena je trvale garantována bez skrytých poplatků a to po dobu minimálně 1 roku. Při zkvalitňování služeb automaticky navyšujeme rychlosti u stávajících tarifů.
 • BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ
  Naše zákazníky neomezujeme žádnými pravidly využívání internetu a proto nejsou omezeni dobou nebo objemem stažených dat. Není aplikováno FUP – Fair User Policy .
 • KVALITNÍ PODPORA A FÉROVÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
  Zakládáme si na snadno dostupné technické podpoře s osobním a férovým jednáním, která je připravena  řešit vaše požadavky. Nemusíte se bát, že se k nám nedovoláte.

Nezávazná poptávka